Raketlerimiz Cumhuriyet Kupasinda zirvede

Istanbul Büyüksehir Belediyesi`nin Cumhuriyet`in 81. kurulus yili anisina düzenledigi 2. Cumhuriyet Kupasi Masa Tenisi Turnuvasi`nda kulübümüz sporculari 4 altin, 2 gümüs ve 3 bronz madalya alarak zirveyi kimseye birakmadi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi`nin Cumhuriyet`in 81. kuruluş yılı anısına düzenlediği 2. Cumhuriyet Kupası Masa Tenisi Turnuvası`nda kulübümüz sporcuları 4 altın, 2 gümüş ve 3 bronz madalya alarak zirveyi kimseye bırakmadı.
Bayrampaşa Spor Kompleksi`nde 30-31 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen, İstanbul`daki kulüpler ve lisanslı sporcularının mücadele ettiği turnuvada, erkek ve bayanlarda minik, yıldız ve genç olmak üzere 3 kategoride müsabakalar yapıldı.
Turnuvaya Genç Erkek, Yıldız Erkek, Minik Erkek ve Genç Kız Kategorilerinde katılan İstanbul Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Takımımız rakiplerine geçit vermedi.
GENÇ Erkeklerde kulübümüz sporcularından Pengfei Jıang 1. olarak altın, Gencay Menge 2. olarak gümüş, Serdar Güler ise 3. olarak bronz madalyanın sahibi olurken, YILDIZ Erkeklerde ise sporcumuz Hasan Doğan 1. olarak altın madalyanın sahibi oldu. MİNİK Erkeklerde Selim Güler 1. olarak altın madalya alırken, Alp Dönmez ise 3. olarak bronzda kaldı.
Tek takımla katıldığımız GENÇ Bayan Kategorisi`nde ise Derya Üzgen 1. olarak altın, Muyser Dveekat 2. olarak gümüş, Deniz Çubuktar ise 3 olarak bronz madalyanın sahibi oldu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz