Pota`da Zirve Gençlerimizin: 48-43?

Istanbul Genç Erkekler Ligi`nde mücadele eden Turuncu-Lacivertli ekibimiz grup lideri Taçspor`u 48-43 maglup ederek 1 maç eksigiyle liderlik koltuguna oturdu. Yildiz Erkek takimimiz ise Tübeks`i 49-42 yenmeyi basardi.

Cafer Ağa Spor Salonu`nda oynanan müsabakaya etkili başlayan ekibimiz Taçspor karşısında ilk periyodu 15-10 önde geçmesini bildi. İkinci periyotta pota altında etkili oyununu sürdüren gençlerimiz devreyi 27-19 önde kapadı.
İkinci yarıda oyunun kontrolünü bırakmayan Genç Basketbol takımımız 3. periyotta da skor avantajını koruyarak bu periyodu da 37-26 önde geçmesini bildi.
Dördüncü ve son periyotta Taçspor karşısında biraz bocalayan ekibimiz maçı 48-43 kazanmasını bildi ve bu sezon oynadığı 4. maçtan da galip ayrılarak Taçspor`un önünde 1 maç eksiğiyle liderlik koltuğuna oturdu.
Bayrampaşa Spor Salonu`nda oynanan maçta Tübeks`i konuk eden yıldız erkek Basketbol takımımız da baştan sona üstün oynadığı maçta rakibini 49-42 mağlup ederek 1 maç eksiğiyle 4. sırada kendine yer buldu.Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz