Pota`da Yıldızlarımız Tutulmuyor?

İstanbul Ligi`nde mücadele veren Yıldız ve Küçük erkek takımlarımız rakiplerini mağlup ederken, büyük erkek takımımız haftayı mağlubiyetle kapattı.

Yakacık İto spor Salonu`nda oynanan maçta Haydarpaşa Lisesi`ne konuk olan Küçük Erkek takımımız rakibini 76-19 gibi açık farkla mağlup ederek 7`de 7 yapıp zirvedeki yerini korudu.
Caferağa Spor Salonu`nda Netspor ile karşı karşıya gelen Kadir Serdar yönetimindeki Yıldız Erkek Basketbol takımımız rakibini 66-41 mağlup ederek namağlup tek takım olarak liderliğini sürdürdü. Turuncu-lacivertli ekibimiz ilk periyodu 19-13 yenik kaparken, devreyi 27-23 önde girmesini bildi.
Üçüncü periyotta farkı açmaya başlayan yıldızlarımız bu periyodu 48-35 maçı da 66-41 almasını bilip, salondan galip ayrılarak yenilmezliğini ve liderliğini sürdürdü.
Bölgesel Lig`de mücadele veren Büyük Erkek Basketbol takımımız ise Bayrampaşa Spor Salonu`nda karşılaştığı rakibi Şişlispor`a son 30 saniyeye önde girdiği maçta kritik hakem hatalarıyla 78-74 mağlup olmaktan kurtulamadı
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz