Pota`da Uzatmada Sevindik: 73-66...

Basketbol Bölgesel Ligi`nde mücadele eden Turuncu-Lacivertli ekibimiz Best Potanın Yıldızlarını normal süresi eşitlikle geçilen maçta uzatmada 73-66 mağlup etmeyi başardı ve gruptaki ikinci galibiyetini almış oldu.

Mustafa Gözen ve Kadir Serdar yönetimindeki Büyük Erkek Basketbol takımımız Bayrampaşa Spor Salonu`nda oynanan maçta Best Potanın Yıldızlarını uzatmada mağlup ederek 2. galibiyetini aldı: 73-66.
Bölgesel Lig`de mücadele veren turuncu-lacivertli ekibimiz ilk periyodu 11-19, devreyi ise 27-31 geride bitiren taraf oldu.
İkinci yarıda da bir türlü istediği oyunu sahaya yansıtamayan ekibimiz 3. periyodu 40-44 geride tamamladı.
Büyük Erkek Basketbol takımımız son periyotta ise etkili bir oyun ortaya koyarak son 6 saliseye önde girdiği maçta yediği basketle normal süre 60-60 sona erdi.
Uzatmada rakibine 73-66 üstünlük sağlayan takımımız salondan galip ayrılmasını bildi ve gruptaki ikinci galibiyetini elde etmiş oldu.
Yakacık İTO Spor Salonu`nda oynanan müsabakada ise Alptuğ Akkaş yönetimindeki Küçük Erkek Basketbol takımımız ise namağlup rakibi İdealtepe`yi 18-9, 38-14,49-22 ve 62-29 biten periyotlar sonunda mağlup ederek 5`te 5 yaptı ve yenilgisiz liderlik koltuğuna oturdu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz