Pota`da Rakip Tanımıyoruz...

İstanbul Ligi`nde mücadele eden Yıldız ve Küçük Erkek takımlarımız rakiplerini yenerek 3`te 3 yaptı ve zirveyi kimseye bırakmadı.

Bayrampaşa Spor Salonu`nda oynanan maçta Vefa ile karşı karşıya gelen Yıldız Erkek Basketbol takımımız rakibini 64-49 mağlup ederek 3. maçından da galip ayrılarak liderliğini sürdürdü. Maça etkili başlayan Turuncu-Lacivertli ekibimiz ilk periyodu 18-10 devreyi ise 34-23 önde geçmesini bildi.
İkinci yarıda da etkili oyununu sürdüren ekibimiz 3. periyodu 55-31 maçı da 15 sayı farkla 64-49 mağlup ederek salondan galip ayrılarak puanını 6`ya çıkardı ve zirvedeki yerini korudu.
Yine Bayrampaşa Spor Salonu`nda oynanan maçta Sarıyer Belediyesi ile karşı karşıya gelen
Küçük Erkek takımımız ise rakibini tarihi farkla 87-23 mağlup ederek 3`te 3 yapıp liderliğini sürdürdü. Sarıyer karşısında baştan sona üstün bir performans ortaya koyan Küçük Erkek Basketbol takımımız ilk periyodu 20-4 devreyi de 40-6 önde geçmesini bildi. İkinci yarıda da skor avantajına rağmen oyun disiplininden kopmayan ekibimiz 3. periyodu 57-9 maçı da 87-23 mağlup ederek salonda galip ayrılan taraf oldu ve 6 puanla zirvedeki yerini korudu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz