Pota'da geleceğin Yıldızları finallerde .

Türkiye Basketbol Ligi'nin yeni yüzü İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da, altyapıya yapılan yatırımların da karşılığını almanın mutluluğu yaşanıyor. Genel Menajer Aycan Şarlı, “Yıldız Basketbol takımımızın büyük bir başarıya imza atarak Türkiye Şampiyonası'na katılma hakkı kazanması bizi gururlandırdı” dedi.

 Bu sene Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden ve ligin renkli takımlarından olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor alt yapıda yaptığı yatırımların karşılığını almaya başladı.

Normal sezonu 5. Sırada tamamlayarak Akreditasyon maçları oynamaya hak kazanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor Yıldız Erkek Basketbol takımı, Sertan Çakırer yönetiminde grupta da 5'te 4 yaparak adını tarihinde ilk kez Türkiye Şampiyonası finallerine yazdırmayı başardı.

Kulüp Basketbol Genel Menajeri Aycan Şarlı, 05-10 Mayıs 2015  tarihleri arasında Kocaeli'de düzenlenecek olan finallerde mücadele edecek olmanın heyecanı ve gururu içinde olduklarını belirterek, 'Türkiye'nin en iyi ve donanımlı tesislerinde çalışma imkanı bulan altyapımızın bu tür başarılar yakalaması ve aynı zamanda kadromuzda A takım için hedef koyduğumuz sporcuların olması son derece sevindirici. Önümüzdeki sezonlarda yönetimimizin de desteğiyle bu başarıya tüm altyapıya yaymayı ve ülke sporuna hizmet edecek Genç sporcuları A takıma kazandırmayı amaçlıyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başarıda emeği geçen tüm teknik ekip ve sporcularımıza teşekkür ediyor ve Kocaelideki finallerde başarılar diliyorum.' dedi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz