Özkan Hayırlı: İnşallah final oynayacağız

AXA Sigorta Kupa Voley Erkekler Final Etabı öncesi basın toplantısı düzenlendi. Turnuvanın güzel geçeceğini belirten turuncu lacivertli ekibimizin kaptanı Özkan Hayırlı, final oynamak istediklerini ifade etti.

AXA Sigorta Kupa Voley Erkekler Final Etabı öncesi basın toplantısı gerçekleştrildi. Basın toplantısına Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Akif Üstündağ ve AXA Sigorta Genel Müdürü Yavuz Ölken ile kupa final etabında yer alan 8 takımın kaptanı katıldı. 


Basın toplantısında açıklamalarda bulunan İstanbul BBSK Erkek Voleybol Takımımızın tecrübeli kaptanı Özkan Hayırlı, finallerin güzel geçeceğini belirterek; 'İstanbul BBSK olarak burada olduğumuz için çok mutluyuz. Malatya'da çok güzel bir turnuva olacak. Çünkü, erkek voleybolunda dünyanın en iyi liglerinden bir tanesiyiz ve Türkiye'nin en iyi 8 takımı Malatya'da olacak. Malatya halkının da bizi yalnız bırakmayacağını düşünüyorum. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum' dedi.

Takım olarak kupadaki hedeflerine değinen Özkan Hayırlı; 'İstanbul Büyükşehir Belediyesi ailesi olarak hep kupalara geliyoruz ama çeyrek final ve yarı finallerin ilerisine geçemedik. Geçen sene de yarı finalde, şampiyon olan Halkbank'a şansız bir şekilde yenilmiştik. İnşallah bu sefer bu şansızlığımızı kırarak finali göreceğimizi düşünüyorum' ifadelerini kullandı. 

CEV Cup'ta finale yükselen Galatasaray için de ayrı bir parantez açan kaptan Özkan Hayırlı; 'Galatasaray Spor Kulübü'nü, Avrupa finali için bütün oyuncuları ve teknik ekibi tebrik ediyorum. Çünkü erkek voleybolunda yarı finalleri, finalleri oynamak çok zordur' şeklinde konuştu.  
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz