Özel Sporcularımız Atletizm'de Altına koştu

Antalya'da yapılan Özel Sporcular Atletizm Şampiyonası'nın ilk etabında sporcularımızdan Eren Güngör ve İrfancan Eroğlu başarılı bir performansla 1. olarak altın madalyanın sahibi oldu.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyetleri arasında yer alan 1, 2 ve 3. Bölge Atletizm Şampiyonasının ilk etabı 68 kulüpten 347 sporcunun katılımıyla 10 farklı kategoride Antalya'da yapıldı. 
 
Şampiyonada yarışan özel sporcularımız atletizm branşında da farkındalığını ortaya koydu. Özel sporcularımızdan Eren Güngör ve İrfancan Eroğlu, atletizm branşında yarıştıkları kategorilerin en iyisi olmayı başararak birincilik kürsüsünde yer aldılar. Kulübümüz adına 100 metre ve uzun atlama branşlarında yarışan sporcumuz İrfancan Eroğlu, başarılı bir yarış sonrası rakiplerini geride bırakarak, her iki kategoride 1. olarak ismini altın madalyaya yazdırdı. 
 
Kendi yaş ve kategorisinde yarışan diğer sporcumuz Eren Güngör ise 100 metrede altın, uzun atlamada ise gümüş madalyanın sahibi oldu. Müsabakaları 3 altın ve 1 gümüş olmak üzere toplam 4 madalya ile tamamlayan sporcularımız, 17-19 Nisan 2015 tarihleri arasında Adana'da yapılacak olan Türkiye 
Şampiyonası'nda yarışma hakkı kazandı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz