Özbey: Yapilanlar Emege Saygisizlik...

Erkek Voleybol Milli Takimiyla birçok basariya imza atan basarili teknik adam, yazili ve görsel basinda Portekiz maçiyla ilgili olarak ortaya atilan iddialara açiklik getirdi.

15 yıldır Milli takımın her kademesinde görev aldığını ve son olarak Üniversite Oyunları`nda Erkek Voleybol takımını şampiyon yaparak takım sporlarında ülkemize bir ilki yaşatan teknik direktör olmanın gururunu yaşadığını kaydeden Nedim Özbey 29 Ekim 2005 tarihinde basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

29 Ekim`de basında çıkan asılsız haberler şahsımı ve Voleybol camiasını çok üzmüş ve yıpratmıştır diyen Özbey sözlerini şöyle sürdürdü,: "Ben 15 yıldır hizmet ettiğim milli takımda 350`den fazla milli maça Antrenör olarak çıktım. Son iki yıldır Efeler olarak adlandırılan takımımla yaptıklarımız ortada. Yılın takımı olmayı hak etmiş, Bahar Kupası Şampiyonu olmuş, Avrupa birinci Ligi`ne terfi etmiş, Avrupa Ligi maçlarında ise ilk 4`e kalmış ve de son olarak Üniversite Oyunları Şampiyonu olarak ülke tarihimizde bir ilke imza atmış takımımım almış olduğu dereceler ortadadır."

"Büyük emek sarfederek bu başarıları elde eden takımımın ve camiamın bu tip asılsız haberlerle yıpratılmak ve bir kaosa sürüklenmek istenmesi hiç hoş bir davranış değildir" diyen Nedim Özbey, "Üniversite oyunları şampiyonluğu ile yılı zirvede noktalayan ve ülkemize salon sporlarında takım halinde şampiyon olarak bir ilki yaşatan Erkek Voleybol takımının antrenörü olarak yineliyorum basında çıkan haksız ve asılsız yapılan haberleri hak etmediğime inanıyorum. Beni yalnız bırakmayan ve hiçbir zaman desteğini esirgemeyen İstanbul Büyükşehir Belediyespor kulübüme ve dostlarıma teşekkür ederek yorumu türk halkına bırakıyorum" sözleriyle konuşmasını tamamladı.Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz