Okul Spor Salonları İstişare toplantısı yapıldı.

Okul Spor Salonları Yetenek Tespiti İstişare Toplantısı geniş katılımla İstanbul'da 1453 Topkapı Sosyal Tesisleri'nde yapıldı ve fikir alışverişinde bulunuldu.

1453 Topkapı Sosyal Tesisleri'nde yapılan etkinliğe Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı'nın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Osman Savaş, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Müdürü Ayhan Kep, İl Milli Eğitim Temel Eğitim Şube Müdürü Dr. Recep Eryılmaz, Badminton Federasyon Başkanı Murat Özmekik, Spor Aş Organizasyon Müdürü Dr. Veli Ozan Çakır ile Okul Müdürleri ve Okul Spor Salonlarının Beden Eğitimi öğretmenleriyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Yönetici, Antrenör ve Menajerleri katıldı.

İstişare toplantısında konuşanGenel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut, İstanbul'da Okul Spor Salonlarına her türlü tesis ve malzeme desteğini verdiklerini bundan sonra da vermeye devam edeceklerini belirterek, 'Amacımız geleceğimiz olan gençlere spor yapabileceği ve sosyalleşebileceği imkanları tanımak başarılı olanları ise spor kulübüne kazandırarak önünü açmak. Bu doğrultuda Okul Spor Salonlarında görev yapan eğitimcilerimize bu anlamda büyük iş ve görev düşüyor' diye konuştu.

Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlıise birçok medeniyete başkentlik yapmış ve yol gösterici olmuş olan İstanbul ve onun özelinde hizmetini sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü olarak bu köklü medeniyete layık olmak için çalışmaları gerektiğine dikkat çekti.

Başkanımız Çamlı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü olarak Okul Spor Salonları'nda gelişimini tamamlayan ve yeteneği olan her sporcuyu tespit edecek ekipler kurduklarını belirterek, 'Okul Spor Salonlarına her türlü malzeme ve eğitmen desteği de vermeye devam edeceğiz. Burada sporla buluşan gençlerimiz sokağın kötülüklerinden uzak kalmakla kalmayacak, başarılı olduğu takdirde ülkemizi uluslararası arenada temsil edebilecek imkanlara bizim aracılığımızla kavuşmuş olacak. Bu doğrultuda siz değerli eğitmenlerimize büyük görev düşüyor.' diye konuştu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz