Nur Tatardan Kulübümüze ziyaret

Rusya'nın Chelyabinsk şehrinde 12-18 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılan Dünya Taekwondo şampiyonasında 67 kiloda gümüş madalya alarak bayrağımızı göndere çektiren Nur Tatar Cebeci'de bulunan kulüp merkezimizi ziyaret etti.

 Cebeci Spor Kompleksinde yer olan kulüp binamıza gelen Dünya İkincisi Nur Tatar, bu ziyaretinde Kulüp genel sekreterimiz Yavuz Selim Tuncer  ile bir araya geldi.

Genel sekreterimiz Yavuz Selim Tuncer Şampiyon sporcumuz Nur Tatar'ı tebrik ederek, 2016 Rio Olimpiyatlarında sporcumuza başarılar diledi.

Nur Tatar;  Diğer şampiyonalardan altın madalya ile dönmek istediğini ifade ederek, 'Bu başarıyı aldığımız için çok mutluyuz. Bu madalyaları tüm Türkiye'ye armağan ediyoruz. Asıl hedefimiz 2016 Rio Olimpiyatları. Orada da Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edip altın madalyaya ulaşmak istiyorum. Burada finalde şansız bir şekilde son saniyede kaybettim. Ama önümüzdeki şampiyonalarda daha sağlam vuracağım. Altın madalyayı alıp dönmek istiyorum' şeklinde konuştuBize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen İstanbul Büyükşehir Belediyespor kulübüne ve başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı'ya çok teşekkür ediyorum.' dedi.

Daha sonra hep birlikte hatıra fotoğrafı çekildi. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz