Necati ve Zeki Büyükşehir`de...

Turkcell Süper Lig`de mücadele veren turuncu-lacivertli ekibimiz Galatasaray`dan Necati Ateş`i kiralık olarak, Pendikspor`dan Zeki Korkmaz`ı ise 3.5 yıllığına kadrosuna kattı. mzaladı.

Langa Tesisleri`nde kulüp başkanımız Göksel Gümüşdağ`ın da hazır bulunduğu törende Belediyesporumuz Ankaraspor ile yollarııayıan Galatasaray`lı Necati Ateş`le sezon sonuna dek kiralı olarak, Pendikspor`un genç ön liberosu Zeki Korkmaz`la da 3.5 yıllık sözleşme imzalayarak kadrosunu güçlendirdi.

Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ yeni transferlerimizle ilgili olarak, "Necati kalitesini ortaya koymuş ve kendini kanıtlamış milli bir futbolcu, tecrübesiyle bize çokşey katacaktır. Zeki ise gelecek vaat eden iyi bir ön libero. Her iki oyuncunun da takımımıza çok şey katacağına inanıyorum. Herkese hayırlı olsun" diye konuştu.

Futbol Şbe Sorumlumuz Kamil Dizar ise, "Necati Ateş tecrübesiyle, Zeki ise dinamizmiyle bize ekstra güç katacaktır. Bu iki transferle eksiklerimizi gidermiş olduk. Lige verilen arada iyi bir uyum sağlayıp en hazır şekilde Çaykur Rizespor müsabakasına çıkmak istiyoruz" dedi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz