Müsiad`tan Kulübümüze Ziyaret?

Müsiadın Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkanı Sadık Saruhan ve yönetim kurulu üyeleri Langa Tesisleri`ne gelerek kulüp başkanımız Göksel Gümüşdağ`ı ziyaret etti.

Langa Tesisleri`nde kulüp başkanımız Göksel Gümüşdağ`a yapılan ziyarete Müsiad Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkanı Sadık Saruhan, Kurumsal İlişkiler Üyeleri ve Vakit Gazetesi İletişim Koordinatörü, köşe yazarı Sami Özey ile Kurumsal İlişkiler Komisyonu Üyelerinin de bulunduğu iş adamlarından oluşan bir heyet katıldı.
Ziyarette sivil toplam teşkilatlarının önde gelenlerinden Müsiadın Türk sporu hakkında samimi ve olumlu düşünceleri komisyon başkanı Sadık Saruhan tarafından başkanımıza iletildi. Başkanımız Göksel Gümüşdağ ise Belediyespor kulübünün gerek futbol gerekse diğer branşlardaki faaliyet ve başarıları hakkında Müsiad heyetine bilgi verdi.
Samimi bir havada fikir alışverişi şeklinde geçen ziyaret, yenilen öğle yemeğinin ardından başkanımız Göksel Gümüşdağ`ın Müsiad`ın Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkanı Sadık Saruhan`a verdiği plaketin ardından çektirilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz