Murat Özmekik'ten İstanbul BBSK'ya ziyaret...

Türkiye Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik, federasyon yöneticileri ile birlikte kulübümüzü ziyaret etti.

İBB Cebeci Spor Kompleksi'ndeki kulüp binasında gerçekleşen buluşmada Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik; İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker, Başkan Vekili Enver Yılmaz ve badminton şubesinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan İzzet Paksoy ile bir araya geldi. 

Badminton sporunun gelişiminin konuşulduğu ziyarette İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker; 'Tüm branşlarımızda olduğu gibi badminton sporunda da hedefimiz üst düzey başarı. Bu anlamda, özellikle olimpiyat yolunda sporcularımıza her türlü desteği veriyoruz. Hepimizin amacı ülke sporunu daha iyi yerlere getirmek.' ifadelerini kullandı.

Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik ise; 'Türkiye'nin en büyük kulübü olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'ne badminton sporuna verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum.' dedi. 

Ziyarette ayrıca Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik, İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker ve Badminton Şube Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan İzzet Paksoy'a forma ve raket hediye etti. 
 
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz