Minderde Belediye ASKI`yi ezdi geçti ..6-1

Türkiye 1. Güres Ligi'nde Bayrampasa Spor Salonu'nda Ankara Askispor'u konuk eden Turuncu-Lacivertli ekibimiz rakibini 6-1 maglup ederek hem geçen yilin rövansini aldi hem de 5 hafta sonunda yenilgisiz tek takim olarak liderligini sürdürdü.

Türkiye 1. Güreş Ligi'nde Bayrampaşa Spor Salonu'nda Ankara Askispor'u konuk eden Turuncu-Lacivertli ekibimiz rakibini 6-1 mağlup ederek hem geçen yılın rövanşını aldı hem de 5 hafta sonunda yenilgisiz tek takım olarak liderliğini sürdürdü.
Bayrampaşa Spor Salonu'ndaki maçta Bayram Özdemir, Bünyamik Emik, Şeref Eroğlu, Hüseyin Akburu, Muhammed Yücedağ, Mehmet Özal ve Yekta Yılmaz Gül'den kurulu takımla mücadele eden ekibimizde tek yenilgiyi Bünyamin Emik aldı. Şampiyonluğun en büyük favorisi olan takımımız bu sonuçla 5. maçından da galip ayrılarak hem rakiplerine gözdağı verdi hem de şampiyonluk yolunda önemli bir engeli aşmış oldu. Bu arada ligdeki diğer maçta Ereğli Demirspor, İstanbul Tekelspor'u 4-3'le geçti.
Öte yandan Yıldızlar Liginde mücadele eden Greko-Romen Güreş takımımız ise Aydın Gençlik Eğitim Merkezini 7-6 yenerek 5. maçından da galibiyetle ayrılmasını bildi
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz