Minder`in Sampiyonu BELEDIYE..

Ankara`da yapilan Türkiye Büyük Erkekler Grekoromen Güres Sampiyonasi`nda 5 altin, 1 gümüs, 2 bronz olmak üzere toplam 8 madalya kazanan Turuncu-Lacivertli ekibimiz takim halinde 58 puan toplayarak sampiyon oldu.

Ankara Atatürk Spor Salonu`nda yapılan ve 3 gün süren maçların ardından toplam 8 madalya ile takım halinde şampiyonluğa ulaşan ekibimzde sporcularımızın almış olduğu derecler şöyle: 55 kiloda Onur Şensoy, 60 kiloda Bünyamin Emik, 74 kiloda Şeref Tüfenk, 84 kiloda Muhammet Yücedağ ve 96 kiloda mindere çıkan sporcumuz Mehmet Özal 1. olarak Türkiye Şampiyonu olurken, 55 kiloda mücadele eden sporcumuz Ünal Orel 2. olarak gümüşte kaldı. 84 kiloda Cenk İldem ve 96 kiloda mindere çıkan Sadin Bakır ise 3. olarak bronz madalyada kaldı.
Şampiyonayı 58 puanla takım halinde 1. sırada tamamlayan Belediyesporumuzun ardından 53 puanla Aski 2. ve 33 puanla Ankara Mta 3. sırada tamamladı.
Bu arada Yıldılar Ligi`nde mücadele eden Greko-Romen Güreş takımımız ise deplasmanda Yozgat Gençlik Eğitim Merkezini 7-6 mağlup ederek 8. maçından da galip ayrılarak namağlup liderliğini sürdürdü.


Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz