Minder'de madalyaları topladık

Balıkesir'de yapılan Yıldızlar Serbest Grup müsabakasında sporcularımız 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam 4 madalya alırken, Minik Güreş takımımız ise 89 puanla İstanbul Şampiyonu olmayı başardı.

 Kurtdereli Spor Salonu'nda yapılan Yıldızlar Serbest Grup Müsabakalarında 85 kg'da mindere çıkan sporcumuz M.Enes Altun birinci olarak altın madalya kazanırken,  76 kiloda Mustafa Ekici ve 69 kiloda Mustafa Ulucan ise 2. olarak gümüş madalya kazanırken, 54 kiloda mindere çıkan sporcumuz Musa Ayar ise 3. olarak bronz madalya kazandı.  76 kiloda mindere çıkan Mert Yiğit de beşinci  olarak 06-08 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Geçen yıl Yıldızlar Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil ettiği için Türkiye Şampiyonasına direk katılacak Volkan Asanla beraber takımımız Türkiye Şampiyonasına 6 sporcuyla katılacak

Öte yandan İstanbul'da yapılan Minikler İl Şampiyonası'nda da sporcularımız başarılı bir performans ortaya koyarak 4 altın, 3 gümüş ve 7 bronz olmak üzere toplam 14 madalya alarak takım halinde 89 puanla şampiyon olmayı başardı.

Sporcularımızdan Şafak Kalfa, Aykut Gençalp, Muhammet Can Gelgeç ve Ahmet Burak Şahin İstanbul Şampiyonu olarak altın, Ahmet Görgan, Mehmet Algan ve Ömer Emin Çiçek ise 2. olarak gümüş,  Burak Dursun Akkoç, Emre Petek, Ahmet Emre Kılıç, Mustafa Safa Yıldırım, Cafer Özhan Çolak, Ahmet Ocakcı ve Muhammet Hamza Bakır da 3. olarak bronz madalya kazanmayı başardı.

Şampiyonada Kick Box Spor Kulübü 77 puanla 2., Beşiktaş ise 67 puanla 3. oldu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz