Milli kahramanımız İstanbul'da!

İngiltere'den gerçekleştirilen 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda Tekvandoıda ülkemize altın madalya kazandıran milli sporcumuz Servet Tazegül Atatürk Havaalanında büyük bir coşku ile karşılandı.

 Madalya alan sporcuların da yer aldığı kafile, Atatürk Havaalanı'nda aileleri ve vatandaşlar tarafından çiçeklerle karşılandı. Tekvando'da Olimpiyat şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atan sporcumuz Servet Tazegül ve bronz madalya maçında şanssız bir yenilgi alarak 5. olan bir diğer sporcumuz Bahri Tanrıkulu şube sorumlumuz Turgut Babuşçu ve Genel Müdürümüz Suat Güler  ile hava alanında bekleyen coşkulu kalabalık tarafından tezahüratlarla karşılandı.

Altın madalya kazanan iki sporcudan biri olan tekvandocumuz Servet Tazegül, böyle bir karşılamadan dolayı çok mutlu olduğunu ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ettiğini, destek veren başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Kadir Topbaş olmak üzere İstanbul Büyükşehir camiasına ve dualarını eksik etmeyen Türk halkına teşekkür ettiğini söyledi.

Milli sporcumuz yarın saat 12.00'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanşmız Sn. Kadir Topbaş'ı Saraçhanedeki makamında ziyaret edecek.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz