Masa Tenisi Takımımız, Türkiye Şampiyonu..

Süper Lig'de mücadele veren Masa Tenisi Erkek takımımız, 2013-2014 sezonunun son maçında en yakın takipçisi Fenerbahçe'yi 4-0 mağlup ederek 21'de 21 yaptı ve 34 puanla namağlup olarak üst üste 3. kez Türkiye Şampiyonu olmayı başardı ve müzesine Türkiye Kupası'nın yanı sıra lig kupasını da ekledi.

 Masa Tenisi Süper Lig'de 8. ve son etap maçları İstanbul Tozkoparan Spor Salonu'nda yapılan maçlarla tamamlandı. Organizasyonun ilk gününde kazandığı galibiyetlerle Şampiyonluğunu ilan eden İstanbul Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Erkek Takımımız, sezonun son maçında Fenerbahçe'yi 4-0 mağlup ederek üst üste 3. kez Şampiyon oldu.

Gencay Menge, Bora Wang ve Ahmet Li'den oluşan Erkek Takımımız, son etap maçlarında Fenerbahçe, İstanbul Sistem Reklam ve Adana MTİ'yi aynı skorlarla 4-0 mağlup ederek sezonu namağlup olarak 21'de 21 yaparak topladığı 34 puanla şampiyon olarak tamamlarken, Fenerbahçe 32. Puanla 2., Beşiktaş ise 26 puanla 3. sırada yer aldı.

Damla Uzel, Kübra Tan, Meng Li Wang ve Sanem Ezgi Şahin'den oluşan Bayan takımımız ise Fenerbahçe ve Tigem Ankara'ya 4-0 mağlup olup, Ankaragücü'nü 4-0 mağlup ederek Fenerbahçe'nin ilk sırada yer aldığı sezonu 9 galibiyet 12 mağlubiyetler topladı  23 puanla 6. sırada tamamladı. Bayanlarda Fenerbahçe 33 puanla şampiyon olurken, Tigem Ankara 29 puanla 2., Bursa Büyükşehir ise 28 puanla 3. Sırada yer aldı.

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz