Masa Tenisi Şubemizde Bayrak Değişimi...

İstanbul BBSK Yönetim Kurulu Üyemiz ve aynı zamanda Masa Tenisi Şube Sorumlumuz olan Fatih Karaca, Masa Tenisi Federasyon Başkanı olmasının ardından görevini atletizm şubesinden de sorumlu olan yönetim kurulu üyemiz, Metin Kilik'e devretti.

Şube sorumlumuz Fatih Karaca, 5 Ocak 2019 Cumartesi günü Ankara'da yapılan olağanüstü seçimli genel kurulda Federasyon Başkanlığına seçilmişti. Uzun süredir İstanbul BBSK ailesinin içerisinde yer alan ve özellikle masa tenisi branşında yaptığı çalışmalar ile takdir toplayan Karaca, 113 delegenin oy kullandığı seçimlerde, 104 üyenin oyunu alarak yeni görevine başladı.

 

Başkanlığa seçilmesinin ardından, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübündeki görevinden ayrılan Karaca'ya, bugün yapılan Yönetim Kurulu toplantısında, Kulüp Başkanı Celalettin Deniztoker tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Deniztoker, öncelikle Karaca'ya yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ederken, İstanbul BBSK çatısı altındaki hizmetleri içinde teşekkür etti.

 

İstanbul BBSK Başkan Vekili Enver Yılmaz, Genel Sekreter Hakan Şahin ve Yönetim Kurulu üyelerinin de yer aldığı program pasta kesilmesi ile son buldu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz