Masa Tenisi'nde Türkiye Şampiyonuyuz!.

Türkiye Masa Tenisi Süper Lig Play-Off Erkekler final karşılamasında Fenerbahçe'yi 4-3 ve 4-2 yenen takımımız tarihinde ilk kez Türkiye Süper Lig Şampiyonu oldu.

 

Türkiye Masa Tenisi Süper Lig Play-Off bayan ve erkek finalleri KKTC'de yapıldı.
Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Dr. Fazıl Küçük Kapalı Spor Salonu'nda oynanan maçlar öncesinde, saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.
Etkinliği izleyen KKTC Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Türkiye Masa Tenisi Süper Lig Play-Off finallerinin KKTC'de oynanmasını sağlayan herkese ve Türkiye'ye teşekkür etti.
Masa Tenisi Süper Lig Play-Off Erkekler Final maçında Fenerbahçe'yi ilk gün 4-3, 2. Gün de 4-2 yenen turuncu-lacivertli ekibimiz seriyi 2-0 yaptı v e tarihinde ilk kez
Türkiye Süper Lig Şampiyonu olmayı başardı.  Antrenörlüğünü Jiang Chao'nun yaptığı,Zhou Zu, Peng Fei Jiang, Gencay Menge ve Ahmet Li'den oluşan Erkek Takımımız bu sonuçla büyük bir başarıya imza atmış oldu.

Bayanlar final maçında ise Fenerbahçe ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor karşı karşıya geldi. Fenerbahçe, rakibini 4-1 yenerek 2009-2010 sezonu şampiyonu oldu.


Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz