Masa Tenisi'nde Kupa Büyükşehir'in.

İstanbul'da yapılan Masa Tenisi Türkiye Kupası Müsabakaları'nda takımımız finalde Solvay'i 3-0 mağlup ederek Süper Lig Şampiyonluğunun ardından Kupayı da müzesine ekledi.

 

Tozkoparan Spor Salonu'nda oynanan Türkiye Kupası takım ve ferdi müsabakalarında turuncu-lacivertli ekibimiz büyük bir başarıya daha imza attı. Geçtiğimiz hafta finalde Fenerbahçe'yi mağlup ederek tarihinde ilk kez Süper Lig Şampiyonu olan Masa Tenisi takımımız Türkiye Kupası'nın da sahibi oldu. Antrenörlüğünü Jiang Chao'nun yaptığı, Zhou Zu, Peng Fei Jiang, Gencay Menge ve Ahmet Li'den oluşan Erkek Takımımız Türkiye Kupası takım maçlarında İller Bankası ve Sarkuysan'ı 3-0 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Yarı finalde Fenerbahçe'yi de 3-0'la mağlup eden takımımız adını finale yazdırdı. Finalde Solvay ile karşı karşıya gelen takımımız bu maçı da 3-0'la geçerek Türkiye Kupası'nın sahibi oldu.

Bayan takımımız da kupada 8. olurken, Ferdi çiftler müsabakasında ise Ahmet Li ve Gencay Menge'den oluşan takımımız Türkiye Şampiyonu olurken, Ferdi tekler müsabakalarında ise Ahmet Li Türkiye 2.'si, Peng Fei Jiang ise Türkiye 3.'sü oldu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz