Masa`da İlk Yarının Lideriyiz?

İstanbul`da yapılan Masa Tenisi Güneş Sigorta 1. Devre 4.Etap Süper Lig müsabakalarında Erkek takımımız Solvey`i 5-1 mağlup edip, Fenerbahçe`ye 5-4 mağlup olmasına rağmen Fenerbahçe`nin Adana MTA`ya mağlup olmasıyla 11`de 10 yaparak ilk yarıyı zirvede tam

Bayrampaşa Spor Salonu`nda düzenlenen ve başkan vekilimiz Harun Karaca ile şube sorumlumuz Bayram Sezgün`un de izlediği organizasyonda Zhu Jiang, Gencay Menge ve Pengfei Jiang`dan oluşan Erkek takımımız, Solvey`i 5-1 mağlup edip Fenerbahçe`ye 5-4 mağlup olmasına rağmen Süper Lig`de 11`de 10 yaptı ve ligin ilk yarısını zirvede tamamlayarak şampiyonluk iddiasını ortaya koydu. Ligde Fenerbahçe`yi 5-2 mağlup eden Adana MTA 2. Fenerbahçe ise 3. sırada yer aldı.
Derya Üzgen, Deniz Odabaşı ve Elif Odabaşı`ndan oluşan Masa Tenisi Bayan takımımız ise Tunçsiper`e 5-4, Bursa Belediyesi`ne ise 5-0 mağlup olarak ligde 5 galibiyet 6 mağlubiyet alarak 8. sırada yer aldı.
İstanbul`da yapılan Gençler İl Birinciliği müsabakalarında ise A erkek takımımız 1., B Erkek Takımımız 2, C Erkek takımımız ise 3. olurken, Bayan takımımız 2. sırada yer aldı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz