Marcus Cesario ile sözleşme yeniledik.

Turkcell Süper Lig'de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren turuncu-lacivertli ekibimizde transfer çalışmaları devam ederken, Brezilyalı savunma oyuncusu Marcus Cesario ile 3 yıllığına yeniden anlaştık.

 

FutbolŞube Sorumlumuz Kamil Dizar, sözleşmesi sona eren Brezilyalı oyuncumuz Marcus Vinicius Cesario ile yeniden anlaştıklarını, yeni sezonda düşünülmeyen ve kendisine kulüp bulması istenen Kanfory Sylla'nın ise kadro dışı bırakıldığını açıkladı.
Sylla'nın altyapı takımıyla çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Kamil Dizar, oyuncunun kendisine kulüp aradığını belirtti.

Geçen sezonki başarılı kKadroyu önemli ölçüde koruduklarını aktaran Dizar, futbolu bırakan Okan Buruk'un yanı sıra sözleşmeleri sona eren Mehmet Ali Tunç ile Oğuz Sabankay'ın takımdan ayrıldıklarını söyledi.

Dizar, ''İç transferimizi tamamladık. Kadromuzun tamamına yakınını da korumuş olduk. Genç oyuncuların ağırlıkta olduğu bir transfer politikası izleyerek, Pazarspor'dan Can Morgül, Zonguldakspor'dan Cenk Şahin, Siirtspor'dan da Mehmet Yılmaz'ı aldık. Ayrıca altyapıdan İbrahim Akdağ, İbrahim Yılmaz ve Aykut Sevim'i (A) takıma çıkardık'' diye konuştu.
Yabancı oyuncu transferi çalışmaları hakkında da bilgi veren Dizar, özellikle santrfor ve orta saha mevkileri için arayışta olduklarını dile getirirken, takımlarına uygun oyuncu arayışı içinde olduklarını sözlerine ekledi.

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz