Kupa Kadir Uzun`a Hediye?

Sakarya`da büyük bir başarıya imza atarak Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonu olan turuncu-lacivertli ekibimiz kazanılan kupayı büyük emeği olan Kadir Uzun`a hediye etti.

İstanbul`da başlayan, Konya`da devam eden ve Sakarya`da son bulan bu zorlu maratonda rakiplerini yenerek şampiyonluğa ulaşan Yıldız Erkek Voleybol takımımız elde ettiği büyük başarının ardından A Takım antrenörü Nedim Özbey ve Menajer Mustafa Aydoğan ile birlikte kupayı altyapının gelişmesinde ve bu günlere gelmesinde büyük emeği olan Kadir Uzun`a götürdüler.
Geçirdiği motosiklet kazası nedeniyle Kozyatağı Acıbadem Hastanesi yoğun bakımında tedavisi süren Altyapı Menajerimiz Kadir Uzun, şampiyonluk kupasını görünce büyük sevinç yaşadı.
Yoğun bakımda olduğu için özel izinle Kadir Uzun`u ziyaret edebilme şansı bulan Nedim Özbey ve Mustafa Aydoğan, bu takıma büyük emekleri geçen ve şampiyonlukta büyük pay sahibi olan altyapı menajerimize teşekkür ederek kupayı takdim ettiler. Ayrıca tüm sporcuların ve teknik ekibinde selamlarını ileterek, bu zaferi ona armağan ettiklerini söylediler.
Altyapının gelişmesinde ve alınan başarılarda büyük emek sahibi olan menajerimiz Kadir Uzun`a Belediyespor ailesi olarak yeniden acil şifalar diliyor ve bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz