Küçüklerimiz Türkiye 2.'si.

Ankara'da yapılan Küçük Erkekler Voleybol Türkiye Şampiyonası finalinde Galatasaray ile karşılaşan turuncu-lacivertli ekibimiz rakibine 3-1 yenilerek Türkiye 2.'si oldu.

  Beştepe Spor Salonu'nda oynanan Türkiye Şampiyonası final maçında Galatasaray ile karşı karşıya gelen Küçük Erkek Voleybol takımımız rakibine 3-2 mağlup olarak Türkiye 2'si oldu.

Bursa Bosch takımını 3-0'la geçen Fenerbahçe üçüncü oldu. Birinci Galatasaray'ın kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, ikinci İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un kupa ve madalyalarını da Türkiye Voleybol Federasyonu Genel Sekreteri Dr. Sinem Mavili verdi. Üçüncülüğü kazanan Fenerbahçe'nin kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyon Merkez Hakem Kurulu Başkanı Aydın Öztürk, turnuvanın dördüncüsü Bursa Bosch'un kupa ve madalyalarını da MHK Genel Sekreteri Cemalettin Öztürk takdim etti.

Takımımız daha önce Es Spor'u 3-0, Konya DSİ'yi 3-1, Bursa Voleybol'u 3-0,  TED Karadeniz Ereğli'yi 3-0 ve Fenerbahçe'yi 3-2 mağlup etmişti.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz