Küçük Erkeklerimiz namağlup zirvede.

İstanbul BBSK Küçük Erkek Voleybol takımımız Antrenörleri Şeref TOK yönetiminde Fenerbahçe Küçük erkek voleybol takımını 25-22/25-13/25-21 set sonuçları ile 3-0 yenerek namağlup zirvedeki yerini korudu.

 Antrenörümüz Şeref TOK yönetiminde ligin üçüncü haftasında Galatasaray Küçük erkek voleybol takımını 3-0, Beşinci hafta maçında Beşiktaş JK takımını 3-1, ve dün Esenler spor salonunda oynana maçta ise lıg ikincisi Fenerbahçe Küçük erkek voleybol takımını 3-0 yenerek İstanbul voleybol küçük erkekler liginde oynanan 14 maç sonunda ilk yarıyı namağlup zirvede tamamladı.

Fenerbahçe maçında sahaya, Şükrü (Pasör), Tunç (Smaçör), Nurullah (K-Smaçör), İsmet (Orta), Furkan (Orta), Oğuzhan (P.Ç) ve kenardan oyuna dahil olan Faruk (Orta), Berkay (P.Ç) ile oyuna başlayan ve oyunu baştan sona kendi kontrolünde götüren, etkili oyununu galibiyetle süsleyen takımımız, zirveye demir attı.

İstanbul BBSK olarak Antrenörümüz Şeref TOK ve Küçük Erkek Voleybol takımımız oyuncularını bu başarılarından dolayı kutluyoruz. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz