Korkmaz:"Takım oyununu oynayamadık"

Teknik direktörümüz Bülent Korkmaz, 2-0 kaybettiğimiz Akhisar Belediyespor maçında takım olarak iyi mücadele edemediklerini ve yedikleri iki golün ardından kötü oynadıklarını söyledi.

 Mücadelenin ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan teknik direktörümüz Bülent Korkmaz, maça iyi başlamalarına rağmen yedikleri gollerden sonra oyundan koptuklarını belirterek, ''İki gol yedikten sonra açıkçası kötü oynadık. Herkes bireysel olarak mücadele etti ama bunu takıma yayamadık. Bursaspor maçıyla bu maç arasındaki 15 günde takımda birçok şeyin değiştiğini gördüm. Bunun çözümünü de yine kendimiz bulacağız. Bu çözümü bulup, aynı oyunumuzu oynayarak galip gelmeyi amaçlayacağız'' diye konuştu. 

Pierre Webo ile Gökhan Süzen'in devre arasında takımdan ayrılmasıyla ilgili konuşan Korkmaz, ''Bazen önemli futbolcuları göndermeye mecbur kalıyorsunuz. Oyuncu gitmek istiyorsa bunu engelleyemiyorsunuz. Özellikle Bursaspor'a karşı bu iki oyuncu yokken kazandık. Bunun üstesinden geleceğiz'' değerlendirmesini yaptı.
Futbolcularımızdan Zeki Korkmaz ise, maça çıkarken Bülent Korkmaz'ın zor bir maç oynayacakları konusunda kendilerini uyardığını kaydederek, ''Bunun bilincindeydik. Kaybettik ama her şeyin sonu değil. Bunu değiştirmek bizim elimizde. Orduspor maçıyla yeniden çıkışa geçmek istiyoruz'' ifadelerini kullandı.
Simon Zenke de, bugünkü mağlubiyetten dolayı hayal kırıklığı yaşadıklarını bildirerek, şöyle konuştu: ''Oysa ki teknik direktörümüz rakibimizin son maçlarında iyi oynadığını ve şanssızlıklarla kaybettiklerini anlatmıştı ve bizi uyarmıştı. İki gol yedikten sonra işimiz daha zor bir hale geldi ve oyunun şeklini değiştiremedik. Bundan sonra antrenmanlarda daha iyi çalışmamız lazım. Hocamız bugünle ilgili çözümler bulacaktır. Önümüzdeki ilk maçla çıkışa geçmeyi ümit ediyoruz'' ifadelerini kullandı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz