Korkmaz, "Şansımız devam ediyor"

Teknik direktörümüz Bülent Korkmaz, Gaziantepspor'a 3-1 yenilmeleriyle ligde kalmalarının zorlaştığını, ancak lige tutunma adına hala ümitlerinin sürdüğünü söyledi.

 Müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan teknik direktörümüz Bülent Korkmaz, 4-5 maçtır benzer oyunlar sergilediklerini belirterek, 'İyi oynadığımız ve pozisyon vermediğimiz maçlarda, bir pozisyonla gol yiyoruz ve sonra da toparlayamıyoruz. Herkes çok üzgün. Matematiksel olarak hala şansımız var. Önümüzde çok önemli 4 maç bulunuyor. Takım hala yoluna devam ediyor. İşimiz zorlaştı ama artık önümüzdeki maçlara bakmamız gerekir. Bundan önce kendimize bakıyorduk. Şimdi rakiplerimizin aldığı sonuçlara da bakmamız lazım' şeklinde konuştu.

Deneyimli oyuncularımızdan Zeki Korkmaz, karşılaşma öncesinde bu maçı 6 puan değerinde gördüklerini kaydederek, 'Kazanmamız halinde ipler yine elimizde olacaktı. İlk yarıdaki Gaziantepspor maçı sonrasında 4 maçımızın 3'ünü kazanmıştık. Bu kez neden olmasın. Önümüzde bir Sivasspor maçı var. O karşılaşmaya, final gözüyle bakıyoruz. Ondan sonraki iki iç saha maçına en iyi şekilde hazırlanıp, galip gelmek istiyoruz' ifadelerini kullandı.
Tom ise, kolay goller yiyerek mağlup olduklarını anlatarak, düştükleri durumdan kurtulmak için daha çok çalışarak, ellerinden geleni yapmaları gerektiğini vurguladı. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz