Korkmaz, 'Kayserispor'a futbolumuzu kabul ettirdik' !

Teknik direktörümüz Bülent Korkmaz, Spor Toto Süper Lig'de 0-0 berabere kaldığımız Kayserispor maçında iyi bir oyun ortaya koyduklarını ve rakiplerine kendi oyunlarını kabul ettirdiklerini söyledi.

 Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında müsabakayı değerlendiren teknik direktörümüz Bülent Korkmaz, maçın genel anlamda hakimi olduklarını ifade ederek, ''Maçta ilk yarı oyun olarak iyiydik. İkinci yarı ise oyunun genel anlamda hakimiydik. Kayserispor'a futbolumuzu kabul ettirdik. Son haftalarda iyi oynuyoruz ama futbolda bu iyi oyunu sonuca yansıtmanız lazım. Dört haftadır kaybetmiyoruz ama kazanamıyoruz da. Tek eksiğimiz gol. Böyle oynamaya devam ettiğimiz sürece bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum. İyi bir oyun ve mücadeleyle sahada takım bütünlüğü vardı. Bu da beni mutlu ediyor'' diye konuştu.

Oyuncularımızdan Tom ise, iyi bir oyun ortaya koyduklarını anlatarak, ''Son dakikaya kadar 3 puanı almak için elimizden geleni yaptık ama olmadı. Önümüzdeki hafta daha sıkı çalışarak, farklı bir galibiyet almak istiyoruz'' şeklinde konuştu.

Andre Geraldes de, iyi bir futbol ortaya koyduklarını ve galibiyeti hak eden tarafın kendileri olduğunu savundu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz