Korkmaz, “İyi oyunu genele yaymalıyız”

Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında Sanica Boru Elazığspor'a konuk olacak olan turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Bülent Korkmaz, her iki takım için de kritik öneme sahip olan müsabakada iyi oyunu genele yayarak kazanan taraf olmak istediklerini söyledi.

 Sanica Boru Elazığspor maçının hazırlıklarını galibiyet parolasıyla sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuzun teknik direktörü Bülent Korkmaz, idman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Her maçın zor olduğunu ve bunun hem kendileri için hem de Sanica Boru Elazığspor için geçerli olduğunu belirten Korkmaz, 'Takım olarak dönem dönem iyi oynuyoruz. Bunu oynanan maçın geneline yaymak için çalışyoruz. Bakıldığı zaman Galatasaray karşısında ikinci yarıyı güzel oynadık, Kardemir Karabükspor maçında ise ilk yarıyı. Güzel oyunumuzu oyunun geneline yayamadık. Oyunu detaya yaydığımız zaman daha iyi işler yapacağımızı düşünüyorum.' diye konuştu.

Sanica Boru Elazığspor'un başında çok tecrübeli teknik adam olduğuna da vurgu yapan Korkmaz, rakiplerinin de içinde bulunduğu durum nedeniyle çok zor bir maçın kendilerini beklediğini de söyleyerek, 'Tabi zor bir deplasmana gideceğiz hem bizim durumumuz hem de Elazığ'ın durumu ortada. Kazanma adına bütün gücümüzü ve beynimizi ona adayacağız. İnşallah kazanan taraf biz oluruz.' ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz