Korkmaz, “Antalyaspor maçı zorlu geçecek.”

Medikal Park Antalyaspor maçı hazırlıklarına başlayan turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Bülent Korkmaz, “Zorlu bir karşılaşma bizi bekliyor. En iyi şekilde hazırlanarak sahadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz” diye konuştu.

 İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz, Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında oynayacağı Medical Park Antalyaspor maçının hazırlıklarına başladı. Antrenmanan öncesinde açıklamalarda bulunan teknik direktörümüz Bülent Korkmaz, Medical Park Antalyaspor zorlu bir deplasman olduğunu vurgulayarak, 'Antalyaspor kendi sahasında kaybetmeyen bir takım. Bizde geçen hafta Busaspor karşısında almış olduğumuz galibiyetin morali var. Antalyaspor maçına en iyi şekilde hazırlanacağız. Zorlu bir kaşılaşma olacak. Antalyaspor'un önemli sakat futbolcuları var. Bunların hafta sonuna kadar yetişip yetişmeyeceğini bilmiyoruz. Antalyaspor maçını kazanıp alt sıralardan çıkmak istiyoruz. Çünkü alt taraflardaki takımlarda puan almaya başladılar ve puan farkı çok fazla yok' dedi.

Sorulan soru üzerine Şenol Güneş ve Ertuğrul Sağlam'ın istifası hakkında ise Korkmaz, Kendilerinin vermiş olduğu kararlar olduğunu belirterek, 'Ben Şenol Güneş hocanın milli takımdan talebesiyim. Kendisi böyle bir karar vermiştir. Sağlam hocada 5 senedir Bursaspor başında ve başarılıdır. Kendisi Bursapsor'u şampiyon yapmıştır. Tabiki zor, onlar da böyle bir karar aldıysa onlar için hayırlısı olsun. İnşallah her iki hocada başka takımda tekrar görev alır' diye konuştu.

İDMAN

İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz, Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında oynayacağı Medical Park Antalyaspor maçının hazırlıklarına başladı.

Takımımız Langa Tesisleri'nde teknik direktörümüz Bülent Korkmaz yönetiminde antrenman yaptı. Antrenmanda futbolcular düz koşu ve kondisyon ağırlıklı bir çalışmanın ardından 5'e 2 pas çalışması yaptı. Antrenmanın geri kalan bölümü yarı sahada çift kale maçın ardından yapılan rejenerasyon çalışmasıyla son buldu.  

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz