Korkmaz: “Anlamlı bir galibiyet aldık”

Kasımpaşa'yı 2-0 yenen turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Bülent Korkmaz, üst sıralara tırmanma açısından çok önemli bir maçı kazandıklarını ve ilk yarıyı galibiyetle kapatan oyuncularını kutladığını söyledi.

 Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan teknik direktörümüz Bülent Korkmaz, maçın ikinci yarısına çok iyi başlayarak goller bulduklarını ifade etti. 

Korkmaz, ''İkinci yarının ilk 30 dakikasında oyunun hakimiydik. Son 10 dakika bocaladık. Önemli olan ligin ilk yarısını galibiyetle kapatmaktı. Üst sıralara tırmanmak için çok önemli bir maçı kazandık. Oyuncularımı kutluyorum'' diye konuştu.
Bir gazetecinin, ''Gökhan Süzen, Beşiktaş'a gidecek mi?'' sorusuna Korkmaz, ''Gökhan oynayan oyuncum. Ben vermem. Bu konu 2 aydır devamlı konuşuluyor. Bu çok da doğru değil. Bu takımın teknik direktörüyüm ve Gökhan'ı bırakmak gibi bir niyetim yok'' yanıtını verdi. Futbolcumuz Gökhan Süzen ise teknik direktörlüğe Bülent Korkmaz'ın gelmesiyle kendilerine olan güvenlerinin arttığını, bugün de bunu sahaya yansıtarak kazandıklarını söyledi. Beşiktaş'a transfer iddialarını da değerlendiren Gökhan, ''Kulübümle sözleşmemi yeniledim. Teklif var mı, yok mu bilmiyorum. Varsa başkanımız bilir. Ben buraya 6 yıldır emek veriyorum. Kulübümün izni olur ve teklif gelirse değerlendirmek isterim. Şartlar oluşursa böyle bir hayalim var, ama şu an için buranın sözleşmeli futbolcusuyum'' şeklinde konuştu.
Başarılı savunma oyuncumuz Can Arat ise yukarı sıralara tırmanma adına önemli bir galibiyet aldıklarını dile getirdi. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz