Kombine satışları başladı...

Spor Toto Süper Lig`deki 6. sezonunu geçirecek olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor`un kombineleri satışa çıktı. 2012-2013 futbol sezonu kombineleri kulüp binasından temin edilebilir.

 Spor Toto Süper Ligi`nde ortaya koyduğu performansla taraflı tarafsız her kesimin takdirini toplayan ve her geçen yıl hedef büyüten İstanbul BBSK`da Kombine satış fiyatları geçen yıl olduğu gibi 100 TL olarak belirlendi.

Batı Alt Tribün olarak hazırlanan ve 100TL`den satışa çıkarılan Kombine kartlar Sultangazi Cebeci Spor Kompleksi'ndeki kulüp binasından nüfus cüzdanı ile birlikte gelinerek temin edilebilir.

 

Taraftarlarımız ayrıca Vakıfbank Valide Sultan TR 34 0001 5001 5800 7264 2257 34 iban numaralı hesabına 100 TL artı işlem masrafını yatırıp, açıklama bölümüne Adı Soyadı ve TC kimlik numarasını yazdırması gerekmektedir. Tarafımıza e-mail (info@istanbulbbsk.org) ya da fax yoluyla (0212 475 01 11) bildirilecek ikamet adresine talep ettiği kombine kartları kargo yoluyla (Kargo bedeli alıcıya ait) gönderilecektir. 

FORMA SATIŞLARI BAŞLADI

Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışı başladı. İlk etapta Forma, Atkı ve Bere olmak üzere 3 kalemde satışa sunulan lisanslı ürünlerimiz Spor AŞ Merkez Genel Müdürlüğü'nde yer alan Fatih Spor Kompleksi'nde satışa sunulmuştur.

Adres: Vatan Caddesi, Akgün Otel karşısı, Kale boyu cd. No/111 Fatih/İstanbul

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz