Kılıç; 'İstediğimiz sonucu alamadık..!'

Eskişehir müsabakasını değerlendiren antrenörümüz Ercan Kılıç, istedikleri sonucu alamadıklarını belirterek, “Son dakika golüyle 1 puanı almak küçük bir teselli oldu” dedi.

 Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan antrenörümüz Ercan Kılıç, maçın bekledikleri gibi sonuçlanmadığını belirterek, ''Her ne kadar son dakikada gelen penaltı golü bize 1 puan kazandırsa da, küçük bir teselli oldu. Biz aslında daha fazlasını istiyorduk. İlk yarı iyi oynadık. İkinci yarıda ise yediğimiz iki gol oyun düzenimizi bozdu. Bundan sonra daha çok çalışacağız ve önümüzdeki maçlara daha iyi hazırlanacağız'' diye konuştu. 

İlk golün asistini yapan oyuncumuz Simon Zenke, karşılaşmanın zor geçeceğinin bilincinde olduklarını aktararak, ''Eskişehirspor kuvvetli bir takım. Golden sonra fazla geri çekildik. Rakibimiz 10 kişi olmasına rağmen 2-1 öne geçti. Bence 2-2'lik skor iki takım için de adil bir sonuç oldu. Önümüzdeki maçta bu beraberlik serisini bozup galip gelmek istiyoruz'' değerlendirmesini yaptı.
Genç oyuncumuz Ömer Can Sokullu ise, son dakikada bulduklarını penaltı golünün çok önemli olduğunu ve kendileri açısından iyi bir sonuç aldıklarını söyledi. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz