Kılıç, "Deplasmanda alınan puan önemli"

Yardımcı Antrenörümüz Ercan Kılıç, Ordu'ya kazanmak için geldiklerini ancak berabere kaldıklarını ifade ederek, rakibimiz karşısında alınan 1 puanlı önemine dikkat çekti.

Teknik direktörümüz Bülent Korkmaz'ın hakem tarafından tribiüne gönderilmesi nedeniyle maç sonrası düzenlenen basın toplantısında müsabakayı değerlendiren yardımcı Antrenörümüz Ercan Kılıç, Ordu'ya kazanmak için geldiklerini ancak berabere kaldıklarını ifade ederek, ''Maç içinde gelişen bazı aksilikler, özellikle de maçın ilk yarısında bir penaltı pozisyonumuzun verilmemesi bizi üzdü. Ordu'dan aldığımız 1 puan öyle ya da böyle bizim için iyidir. İnşallah bu mücadelemizin devamını getirip iyi yerlere geleceğiz'' dedi.

Oyuncularımızdan Can Arat ise, 2 basit gol yemelerine rağmen maçtan kopmadıklarını alınan 1 puanın hatta galibiyeti hak ettiklerini söyledi. Takımımıza 1 puanı getiren gole imza atan Ömer Can Sokullu da alınan her puanın anlamlı olduğunu önemli olduğunu belirterek, 'Son dakikada daha dikkatli olabilsek 3 puanı da alabilirdik. Ancak alınan 1 puan da bizim için anlamlı' diye konuştu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz