Kerim Zengin Belediyesporda

Turkcell Süper Ligdeki 2. sezonuna iddialı hazırlanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Okan Buruk`tan sonra Kerim Zengin`i de kadrosuna kattı. Kulübün Langa Tesisleri`nde düzenlenen ve Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ ile Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar`ı

Hedefin bu sezon Süper Lig`de geçen sezon olduğu gibi adından söz ettirecek ve sportif olarak daha büyük başarılara imza atacak bir takım kurmak olduğunu belirten Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ, "Galatasaray`dan Okan Buruk`un ardından geçtiğimiz sezon yine kadromuzda bulunan ve başarılı bir performans ortaya koyan Fenerbahçe`den Kerim Zengin`i tekrar kadromuza kattık. Bu sezon oturmuş ve tecrübe kazanmış olan ekibimize birkaç transfer daha yaparak yeni sezonda daha da iddialı bir ekip olacağız." dedi.

Kendisini kiralık olarak 1 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza atan Kerim Zengin ise, "Süper Lig`de yeni bir ekip olmamıza rağmen geçtiğimiz sezon başarılı bir grafik çizdiğimize inanıyorum. Bu sezon da Belediyespor`da olmaktan mutluluk duyuyorum. Burada iyi bir aile ortamı var. Bana güvenenleri mahçup etmemek için elimden gelenin en iyisin yapıp, elbirliğiyle takımı hedefe taşımaya çalışacağız" şeklinde konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz