Karate`de Bayanlar Türkiye Şampiyonu.

Eskişehir`de yapılan Kulüpler Türkiye Şampiyonası`nda Bayan Kumite takımı ve Erkek Kata takımımız Türkiye Şampiyonu, Erkek Kumite ve Bayan Kata takımlarımız ise Türkiye 3.`sü oldu. Ekibimiz genel klasmanda da Türkiye Şampiyonluğu`na ulaştı.

Porsuk Spor Salonu`nda yapılan Kulüpler Türkiye Şampiyonası`nda Vildan Doğan, Mısra Zehra Koç, Mehnur Neziroğlu ve Ayşegül Erbulan`dan oluşan Bayan Kumite takımımız finalde Sarıyer Belediyesi`ni 2-1 mağlup ederek, Turgay Yeşilyurt, Orçun Duman ve Metin Sofuoğlu`ndan oluşan Erkek Kata Takımımız ise finalde Çelebi Spor Kulübü`nü 3-0 yenerek Türkiye Şampiyonluğuna ulaştı.
Yusuf Başer, Yaser Şahintekin, Ömer Kemaloğlu, Zeki Demir, İlyas Demir, İdris Demir ve Müslüm Baştürk`ten oluşan Kumite takımımız yarı finalde Kocaeli Kağıtspor`a yenilerek şampiyonluk şansını kaybetti ve Olimpik Spor Kulübü`nü 3-0 mağlup ederek Türkiye 3.`sü oldu.
Nazlı Sazak, Feyza Can ve Çağla Kızıltoprak`tan oluşan Bayan Kata takımımız da 3.`lük maçında Ankara Karate İhtisas`ı yenerek Türkiye 3.`lüğünü elde etti.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz