Kaptanımız Mert Korkmaz Noktayı Koydu!.

İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuza ve türk futboluna yıllarca hizmet veren takım kaptanımız Mert Korkmaz Gaziantepspor karşılaşması sonrası aktif futbol hayatına nokta koydu.

2006-2007 futbol sezonunda Belediyesporumuza transfer olan ve takımımızın tarihinde ilk kez Türk Telekom Lig A`dan Turkcell Süper Lig`e yükselmesinde ve bu kategorideki ilk sezonunda takdir toplayan bir ekip olmasında tecrübesiyle söz sahibi olan takım kaptanımız aktif futbol hayatına nokta koydu.
Mert Korkmaz`a ligin son müsabakası olan Gaziantepspor maçı öncesi düzenlenen törende Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Gaziantepspor Başkanı Levent Kızıl ve hakem triosu tarafından plaket, sertifika ve çiçekler verildi.
Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ takım kaptanımız Mert Korkmaz`a gerek takıma gerekse kulübümüze olan olumlu katkılarından dolayı teşekkür ederken, futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar, takımımızın 2 sezondur ortaya koyduğu başarılı performansta büyük pay sahibi olan kaptanımıza bundan sonraki spor hayatında başarılar diledi.
İki sezondur turuncu-lacivertli ekibimizde başarıyla görev yapan Mert Korkmaz 17 yıllık futbol hayatına Galatasaray alt yapısında başlayıp, aynı kulüpte profesyonel olarak basamakları bir bir tırmanmaya başladı.
5 kez A Milli, 7 kez de Ümit Milli Takım forması giyen takım kaptanımız Mert Korkmaz, daha önce de Kocaelispor, Gaziantepspor, Malatyaspor ve son olarak da Belediyesporumuz formasını giyerek 17 yıllık aktif futbol hayatına son noktayı koydu.
Türk futboluna gerek kulüp bazında gerekse mili takımda büyük hizmetler vererek istikrarı ve olumlu kişiliğiyle ön plana çıkan takım kaptanımız Mert Korkmaz`a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor ve bundan sonra da antrenör olarak yine kulübümüzde futbolun içinde olacak olan Korkmaz`a yeni spor hayatında başarılar diliyoruz.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz