JUDOCULARIMIZ AVRUPA SINAVINDA

Istanbul Büyüksehir Belediyesi Judo Takimimiz, Almanya`nin Abensberg kentinde 9 Ekimde düzenlenecek olan Avrupa Sampiyon Kulüpler Kupasi`na katilmak üzere 7 Ekim`de bu ülkeye sampiyonluk parolasiyla gitti. parolasiyla kampa girdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Judo Takımımız, Almanya`nın Abensberg kentinde 9 Ekimde düzenlenecek olan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası`na katılmak üzere 7 Ekim`de bu ülkeye şampiyonluk parolasıyla gitti.
Yaklaşık 20 günlük kamp çalışmasının ardından Almanya`ya giden takımımızda hedef, 2000-2001 yıllarında 3. olduğumuz aynı turnuvada bu kez takım halinde birincilik kürsüsüne çıkmak. Almanya`da yarı final ve final maçlarına çıkacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Judo Takımızın Antrenörü Haludun Efemgil, 2000 ve 2001 yıllarında takım halinde 3. olduklarına dikkat çekerek, "Almanya`da düzenlenecek şampiyonada bu kez birincilik kürsüsüne çıkarak, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Kamp çalışmalarımız gayet iyi geçti. Şampiyon olacak güce ve kadroya sahibiz. Bunu da başarmamamız için hiçbir neden yok. Bize güvenenleri mahçup etmeyeceğiz." diye konuştu.

Takım kafilesi şu isimlerden oluşuyor:
Kafile:
1-Osman Aşkın BAK Kafile Başkanı
2-Kenan KIZILKAYA Yönetici
3-Hasan MORGİL Yönetici
4-Metin ÖZKAN Hakem
5-Haludun EFEMGİL Antrenör
6-İrakli UZNADZE Sporcu
7-Selim TATAROĞLU “
8-Hüseyin ÖZKAN “
9-Bektaş DEMİREL “
10-Nestor KHERGIANI “
11-Davit KEVKHISHVILI “
12-İveri JUKURAULI “
13-Minda BODAVELI “
14-Rahman İNCEDAYI "
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz