Judo Süper Ligi'nde 7'de 7 yaptık.

Konya'da yapılan Judo Süper Lig 1. etap maçlarında Bayan ve Erkek takımlarımız yaptıkları 7 maçı da kazanarak başarılı bir performans ortaya koydu ve ilk iki etabı kayıpsız olarak zirvede tamamladı.

 Selçuklu Spor Salonu'nda yapılan Süper Lig maçlarında mücadele eden Bayan Judo takımımız, ilk gün maçlarında Bursa Osmangazi,İzmir Büyükşehir ve Manisa Salihli Belediyesi'ni aynıskorlarla 5-0, Trabzonspor'u ise 4-0 mağlup ederek 4'te 4 yaptı. İkinci günde ise Balıkesir İda ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor'u 5-0, Galatasaray'ı ise 2-1 yenerek toplamda 7'de 7 yaparak liderlik koltuğuna oturdu. Galatasaray 2., İzmir Büyükşehir ise 3. sırada yer aldı.

Erkek Takımımız ise ilk gün maçlarındaİzmir Büyükşehir ve Ordu Judoİhtisas'ı5-0, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor'u 4-0, Konya Selçuklu Belediyesi'ni ise 3-2 mağlup ederek 4 maçını da kazanmasınıbildi. İkinci gün ise Galatasaray ve Ankara Ego'yu 4-1, Manisa Belediye'yi de 5-0 mağlup eden Erkek takımımız, Ankara Ego ve Kocaeli Kağıtspor'un önünde 7'de 7 yaparak liderlik koltuğuna oturdu.  

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz