İsveçli Holmen, Büyükşehir'de...

Turkcell Süper Lig hazırlıklarını Hollanda'da sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Brondby'de oynayan İsveçli orta saha oyuncusu Samuel Tobias Holmen'i 3 yıllığına kadrosuna kattı.

 

Hollanda'nın Hoenderloo kasabasında yeni sezon hazırlıklarını sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyespor, İsveç Milli Takımı'nda da oynayan ve 25 kez milli olan 1984 doğumlu Samuel Tobias Holmen'i Danimarka'nın Brondby takımından transfer etti.

Kophenhag'dadüzenlenen ve Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar ile idari Menajer Mustafa Eröğüt'ün de hazır bulunduğu törende,  Samuel Holmen kendisini 3 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde hazır bulunan Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, 'Teknik heyetin raporu doğrultusunda ve titiz bir çalışma sonrasında İsveç Milli Takımı'nda oynayan Samuel Holmen'i Brondby takımından kadromuza kattık. Genç ve yetenekli bir isim olan Holmen kendisini ispat etmiş önemli bir oyuncudur. Hocamızın sistemine uyacağına inanıyorum 'diye konuştu.

Transfer çalışmalarının sürdüğüne dikkat çeken Dizar, takıma katkı sağlayabilecek bir ismi daha kadrolarına katmayı düşündüklerini sözlerine ekledi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz