İstanbul Buz Hokeyi Kupası Başlıyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlediğimiz İstanbul Buz Hokeyi Turnuvası'nın lansman yemeği gerçekleştirildi.

İBB 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen organizasyona İstanbul BBSK Genel Sekreteri Hakan Şahin, İstanbul BBSK Buz Hokeyi Şube Sorumlusu Hüseyin Sevim, İstanbul BBSK Yönetim Kurulu Üyesi Metin Kilik, Buz Hokeyi Federasyonu Baskanı Halit Albayrak, Hırvatistan İstanbul Konsolosu Anna-Marija Muselimovic buz hokeyi sporunun dünyaca ünlü isimleri Dmitri Khristich ile Maxim Yakutsenya, turnuvaya katılacak yerli ve yabancı 26 takımın sporcuları ile teknik ekibi katıldı.


İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Genel Sekreteri Hakan Şahin ise, 'İstanbul'da üçüncü kez düzenlenecek İstanbul Buz Hokeyi Turnuvası, geleneksel olma yolunda ilerliyor. Organizasyona katılan 26 takımdan yaklaşık 250 sporcu kardeşimiz katılım sağlayacak. Çocuklarımıza ve değerli ailelerine 'hoş geldiniz' diyorum. Fair play çerçevesinde güzel bir turnuva olmasını temenni ediyorum.' diye konuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Buz Hokeyi Şube Sorumlusu Hüseyin Sevim de 23 Nisan'ı kutlama onurunu ve gururunu yaşadıklarını aktararak, organizasyona katılan takımlara başarı diledi. 

İBB Silivrikapı Buz Pisti'nde düzenlenecek turnuvada Rusya, Ukrayna, Hırvatistan, Sırbistan, Belarus ve Bosna Hersek'ten 15 takım, Türkiye'den ise 11 takım mücadele edecek. 

Turnuvada maçlar yarın başlayacak ve 22 Nisan Pazartesi günü sona erecek. 23 Nisan'da ise farklı kültürlerden gelen çocukların bir araya gelmesi ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamaları sağlanacak.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz