İstanbul Büyükşehir üzgün!...

Ziraat Türkiye Kupası'nda bir ilki gerçekleştirerek çeyrek finale yükselme başarısı gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da Trabzonspor maçının üzüntüsü yaşanıyor.

Kulüp Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, kupa maçıyla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, 'İlk yarısını iyi oynadığımız maçın, ikinci yarısında aynı performansı gösteremedik ve bizden daha iyi olan Trabzonspor turu geçen taraf oldu. Onlar adına keyifli bir gece idi. Trabzonspor takımını, hocasını, seyircisini ve yönetimini  kutlar ve bundan sonraki kupa maçlarında da başarılar dileriz' dedi.

Dizar, 'Takımımız dün gece turu kaybetti, tabiki buna üzüldük, ancak bizi daha çok üzen başka bir şey oldu, Trabzonspor'un 5 numaralı oyuncusu Engin Baytar hocası tarafından oyundan alındığında, dışarı çıkarken Protokol Tribününde bulunan herkesin gözü önünde takımımız kulübesine doğru Hocamıza atfen sportmenliğe yakışmayan harekette bulunduğunu gözlemledik. Bunun sonucunda da  seyirci, Hocamız Abdullah AVCI'nın aleyhine tezahürat yapmaya başladı.' diye konuştu.  

Dizar sözlerini 'Sn. Abdullah AVCI  Takımımızın Teknik Direktörüdür.  Ülkemize başarılar kazandırmıştır. Ender yetişen bir değerdir. Kendisine yapılan her hareketi kulübümüze karşı yapılmış olarak kabul etmekteyiz; ve dün gece olanı kınıyoruz. Trabzonspor Camiası ile Büyükşehir Camiası Yöneticisinden Futbolcusuna kadar köklü dostlukları olan camialardır. Büyükşehir Takımı olarak bu tür polemiklerin Kulüplere ve Türk Futboluna yarar getirmeyeceğini düşünerek üzüntümüzü bir kez daha dile getiririz.' diyerek tamamladı.

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz