İstanbul Büyükşehir Slovenya'ya gitti.

Yeni sezon hazırlıklarına 27 Haziran Pazartesi günü Langa tesislerinde başlayan İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Takımı, 15 günlük hazırlık kampı için Slovenya'ya gitti.

 Slovenya'nın Ptuj kentinde 15 Temmuz Cuma gününe kadar kamp yapacak olan turuncu-lacivertli ekibimiz burada 4 hazırlık maçı oynayacak.

İlk hazırlık maçında 4 Temmuz Pazartesi günü Slovenya'nın Maribor takımıyla karşı karşıya gelecek İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz, 8 Temmuz Cuma günü Bosna-Hersek'in Zeljeznicar, 10 Temmuz Pazar günü Rusya'nın Krasnador ve son olarak da 14 Temmuz Perşembe günü İngiltere'nin Middlesbrough ekibiyle karşılaşacak.

İstanbul'a 15 Temmuz Cuma günü dönecek turuncu-lacivertli ekibimiz, iki günlük dinlenmenin ardından 18 Temmuz Pazartesi gününden itibaren Langa Tesisleri'nde yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.

Takımımız ayrıca, kadroda yer alan Holmen'in transferi sırasında yapılan anlaşmaya göre Danimarka'nın Brondby takımıyla da Slovenya kampının ardından özel bir karşılaşma yapacak.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz