İstanbul Büyükşehir sezonu açtı.

İstanbul Büyükşehir, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Hazırlıklarını 1-15 Temmuz tarihleri arasında Slovenya'da sürdürecek olan ekibimiz burada 4 hazırlık maçı yapacak.

 Langa Tesisleri'nde akşam saatlerinde toplanan Belediyesporumuz, ilk antrenmanı da yaptı.

Turuncu-lacivertli ekibimizde açma germe hareketleriyle başlayan daha sonra düz koşu ile devam eden sezonun ilk idmanına izinli olan Holmen, Barbosa, Vinicius, Hasagiç ve yeni transfer Zayatte katılmadı. Yeni transferlerden Doka, Eren ve Ömer Can ise takımımızın ilk antrenmanında yer aldı.
İstanbul Büyükşehir Belediyespor, 1 Temmuz Cuma günü Slovenya'nın Ptuj kentine giderek, 15 Temmuz'a kadar hazırlıklarını burada sürdürecek.
Turuncu-lacivertli ekibimiz, Slovenya'daki kamp çalışmaları sırasında İngiltere, Rusya, Bosna Hersek ve Slovenya takımlarıyla 4 hazırlık maçı oynayacak. 4 Temmuz'da Slovenya'nın Maribor takımıyla karşı karşıya gelecek İstanbul Büyükşehir Belediyespor, 8 Temmuz'da Bosna Hersek'in Zelijezniar, 10 Temmuz'da Rusya'nın Krasnador ve son olarak da 14 Temmuz'da İngiltere'nin Middlesbrough ekibiyle karşı karşıya gelecek.
Slovenya'daki kamp çalışmalarını 15 Temmuz'da tamamlayacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, daha sonra İstanbul'a dönecek. 2 günlük dinlenmenin ardından turuncu-lacivertli takımımız, 18 Temmuz'da toplanarak hazırlıklarını sürdürecek.
Bu arada takımımız Holmen'in transferi sırasında yapılan anlaşmaya göre Danimarka'nın Brondby takımıyla da Slovenya kampının ardından özel bir karşılaşma yapacak.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz