ISTANBUL BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI: 1  FENERBAHÇE: 3

Istanbul Büyüksehir Belediyespor Atletizm takimimiz, Italya'nin Mantova sehrinde 5 Subat'ta 42.'si yapilacak olan Avrupa Sampiyon Kulüpler Kros Sampiyonasi'nda da iddiali. Kamp çalismasini Istanbul'da sürdüren ve yarin sabah

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Atletizm takımımız, İtalya'nın Mantova şehrinde 5 Şubat'ta 42.'si yapılacak olan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kros Şampiyonası'nda da iddialı.
Kamp çalışmasını İstanbul'da sürdüren ve yarın sabah yarışlar için İtalya'ya gidecek olan Atletizm takımımızda hedef ilk 3'e girerek, 98 yılında aynı şampiyonada elde edilen 4.'lüğün üzerine çıkmak olarak belirlendi.
Yaklaşık 30 kulübün yarışacağı şampiyona için İstanbul'da yaptıkları kamp çalışmalarının gayet iyi geçtiğini belirten Antrenörümüz Mehmet Gündem, “İtalya'da düzenlenecek şampiyonaya en iyi şekilde hazırlandık. Burada ilk 3'e girerek kulüp bazında bir ilke daha imza atmak istiyoruz. Bunu da başaracağımıza inanıyorum” diye konuştu.
Kafile başkanlığını Ahmet Hamdi Çamlı'nın, Antrenörlüğünü Mehmet Gündem'in yaptığı kafilemizde şu sporcular yer alıyor: Satılmış Atmaca, Yusuf Zepak, Şükrü Onat, Abdil Ceylan, İbrahim Söyük ve Abdurrahman Kara.
Bu arada Belediyesporumuz önümüzdeki yıl 43.'sü yapılacak olan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kros şampiyonasını Türkiye'de düzenlemek için gerekli adaylık çalışmalarını tamamladı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz