İstanbul Büyükşehir Basketbol'da sezonu açtı.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde mücadele veren ve bu sezon ülkemizi Fiba Europe Cup'ta temsil edecek olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımımız sezonu açtı. Turuncu-lacivertli ekibimiz yeni sezon hazırlıklarını Cebeci Spor Kompleksi'nde sürdürecek ve bu sürede çeşitli turnuvalara katılacak.

 İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Basketbol Şube Sorumlumuz Hakan Şahin, Başkan Vekilimiz Enver Yılmaz, Voleybol Şube Sorumlumuz Murat Karakale'nin de katılımıyla Baş Antrenör Hakan Yavuz yönetiminde sezonu açarak ilk antrenmanını yaptı.  Branş Sorumlusu Hakan Şahin yeni sezon öncesinde takım kaptanı Mehmet Yağmur ve Başantrenör Hakan Yavuz'la birlikte pasta keserek, yeni sezonun hayırlı olmasını diledi. Pastanın kesilmesinin ardından takım fotoğrafı çekildi ve antrenman başladı. Basketbolcular, ilk antrenmanda kondisyon ağırlıklı çalıştı

Sezona merhaba diyen İstanbul Büyükşehir Belediyespor kadrosunu da büyük ölçüde yeniledi. Tu Holloway, Damian Kulig, Luka Babic, Shevon Thompson, Mehmet Yağmur, Ramazan Tekin, Mert Gizir ve İlker Tunalı bu sezon ilk kez turuncu-lacivertli formayı giyecek isimler.

20 Eylül Perşembe günü Fiba Europe Cup eleme maçında Çekya ekibi Svitavy ile deplasmanda karşılaşacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor bu müsabakaya kadar yeni sezon hazırlıklarını Sultangazi Cebeci Spor Kompleksi'nde sürdürecek.

Turuncu-Lacivertli ekibin bu kamp döneminde yapacağı hazırlık maçları ve katılacağı turnuvaların programları da belirlendi.

Maç programı şöyle:

30 Ağustos Perşembe   : Darüşşafaka – İstanbul BBSK hazırlık müsabakası

01 Eylül Cumartesi           :İstanbul BBSK – Bahçeşehir Üniversitesi hazırlık müsabakası

 

07 Eylül Cuma                   :Büyükçekmece –İstanbul BBSK (Göl Kupası Turnuvası)

08 Eylül Cumartesi          :İstanbul BBSK – Afyon (Göl Kupası Turnuvası)

 

12 Eylül Çarşamba           :Paok – İstanbul BBSK (Selanik Özel Turnuva)

13 Eylül Perşembe          :Aris – İstanbul BBSK (Selanik Özel Turnuva)

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz