İstanbul BBSK-Olympiakos: 3-0

İstanbul'da düzenlenen Piadar Demir Voleybol Turnuvası'nın son maçında Olympiakos ile karşı karşıya gelen turuncu-lacivertli ekibimiz, rakibini 25-21, 25-18 ve 25-23 biten setler sonunda 3-0 mağlup ederek turnuvayı 3. sırada tamamladı.

Burhan Felek Spor Salonu'nda oynanan Paidar Demir Turnuvası maçında Olympiakos ile karşı karşıya gelen Voleybol takımımız, rakibini 3-0 mağlup ederek turnuvayı 4 puanla 3. sırada bitirdi.

Galatasaray FXTCR'nin ev sahipliğinde, Halkbank, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Olympiakos'un katılımıyla bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Paidar Demir Erkekler Voleybol Turnuvası bugün oynanan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Olympiakos ve Galatasaray FXTCR – Halkbank maçlarıyla tamamlandı. Uluslararası Paidar Demir Erkekler Voleybol Turnuvası'nın birincisi Ankara ekibi Halkbank olurken, Galatasaray FXTCR ikinciliği elde etti. Turnuvanın üçüncüsü İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz, dördüncüsü ise sürpriz bir galibiyetle Halkbank'ı yenen Olympiakos oldu.

Voleybol takımımız turnuvada Halkbank'a 3-0, Galatasaray'a ise 3-2 mağlup olmuştu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz