İstanbul BBSK, Maraton Ve Spor Fuarı'nda

Vodafone İstanbul Maratonu öncesi, 31 Ekim-2 Kasım tarihlerinde, “Maraton ve Spor Fuarı” düzenlenecek. İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü de fuarda yer alarak ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Vodafone İstanbul Maratonu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından “İstanbul Senin Durma Koş” sloganıyla 3 Kasım Pazar günü düzenlenecek. Türkiye'nin en büyük spor organizasyonu olan İstanbul Maratonu öncesi, 31 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında Maraton ve Spor Fuarı ziyaretçilerini ağırlayacak.

İstanbul BBSK standı ziyaretçilerini bekliyor

“Türkiye’nin En Spor Fuarı” sloganıyla Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek fuarda İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü de hazır olacak. Şampiyon sporcularımızın yer alacağı İstanbul BBSK standında, ziyaretçilere sürpriz hediyeler de verilecek. Fuarda ayrıca, Türkiye'nin ve dünyanın ünlü spor markaları, spor federasyonları, yerli ve yabancı maratonlar, master kulüpleri, sivil toplum kuruluşları da olacak.

Her yaştan katılımcıya yönelik aktiviteler

Maraton ve Spor Fuarı, her yaştan katılımcıya yönelik aktivitelerle 3 gün boyunca binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak. Fuar süresince sahne şovları, seminerler, görsel ve sportif aktiviteler ile ziyaretçilere festival havası yaşatacak. Ziyaretçiler, birçok ünlü spor markasının yer alacağı shopping fest alanında indirimli alışveriş yapabilecek.

Spor ve teknoloji bir arada

Fuar ayrıca, spor ve teknolojiyi birleştiren alanları ile farklı deneyimler yaşatacak. Sanal gerçeklik gözlükleri ile manyetik alan yarışları, modern pentatlon laser run uygulaması, 3 boyutlu koşu deneyimi gibi sporu teknolojik yeniliklerle entegre sunan alanların yanı sıra, güç antrenmanları, pota, barfiks, mini golf yarışları, tırmanma duvarı etkinlikleri gibi katılımcıları harekete geçirecek mini spor alanları da ziyaretçilerini bekliyor olacak.

 

Etiketler
Yorumlar
Bildirim

Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

    Yorum Yaz